Geberit AquaClean Tuma Classic

Nová toaleta s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Tuma Classic vhodná pro každou domácnost.

V podobě nové toalety s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Tuma vstupuje na trh kompaktní a všestranné řešení vhodné pro každou domácnost. Pod jednoduchým a elegantním designem tohoto chytrého produktového konceptu se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie. AquaClean Tuma z dílny průmyslového designéra Christopha Behlinga, která byla doposud k dispozici ve variantě Comfort, se již od dubna 2018 prodává také v novém modelu Classic. Jako alternativu ke kompletnímu řešení nabízíme sedátko s integrovanou sprchou, které lze dodatečně připevnit na stávající WC mísu.

„Design toalety AquaClean Tuma je jednoduchý, čistý a vyzařuje jistou eleganci,“ říká o svém nejnovějším návrhu Christoph Behling, známý londýnský designér a hlavní návrhář luxusních hodinek TAG Heuer. Behling stojí také za vznikem špičkové toalety Geberit AquaClean Mera s integrovanou sprchou, která byla uvedena na trh v roce 2015.

„Když jsem navrhoval toaletu Tuma, snažil jsem se dodržet styl typický pro všechny modely toalet s integrovanou sprchou Geberit a posílit tak u zákazníků pocit důvěry k této značce. Každý by měl na první pohled poznat, že má před sebou toaletu Geberit se všemi přednostmi, které od výrobků Geberit očekáváme,“ vysvětluje Behling pohnutky, které vedly k vytvoření tohoto designového konceptu.

Toaleta AquaClean Tuma ideálně doplňuje řadu inovativních toalet Geberit s integrovanou sprchou a ještě více tak rozšiřuje jejich zákaznickou základnu. Představuje totiž kompaktní a všestranně použitelné řešení vhodné pro jakoukoliv domácnost.

geberit AquaClean Tuma

Funkce zaměřené na pohodlí

AquaClean Tuma je toaleta, která uživatele po použití osprchuje vodou a kromě toho se může pochlubit mnoha dalšími funkcemi, které si zákazníci oblíbili již u jiných toalet Geberit s integrovanou sprchou – a to vše za velmi atraktivní cenu! „Přesto jsme při navrhování modelu Tuma nepřistupovali na žádné kompromisy,“ zdůrazňuje Christoph Behling. Geberit AquaClean Tuma Classic je vybavena základními funkcemi toalet s integrovanou sprchou včetně technologie sprchování WhirlSpray a WC mísy Rimfree® bez splachovacího kruhu. Model Comfort, který toho umí ještě víc, povyšuje očistu vodou na mimořádně příjemný a osvěžující zážitek. Oba modely je možné ovládat pomocí aplikace na chytrém telefonu a model Comfort navíc ještě pomocí pohodlného dálkového ovladače. Model Comfort umožňuje uložit si osobní nastavení intenzity sprchového proudu, teploty a mnoha dalších parametrů na chytrý telefon a vzít si je všude s sebou. U modelu Classic tyto komfortní funkce zprostředkuje aplikace Geberit.

Kombinovatelná různými způsoby

Nejsou to ale jen funkce pro zvýšení pohodlí, které dělají z toalety AquaClean Tuma výjimečný výrobek. Díky svému elegantnímu, uhlazenému designu a mimořádně štíhlým a plochým proporcím se tato kompaktní a všestranná toaleta perfektně hodí do každého typu koupelny. Budete překvapeni, kolika různými způsoby je možné model Comfort zkombinovat s ostatními prvky interiéru. Jeho designový kryt, který je k dispozici v několika barvách a materiálech, lze dokonale sladit s tlačítky splachování Geberit a dalšími zařizovacími předměty. AquaClean Tuma propůjčí elegantní vzhled i malým koupelnám a dokáže je poměrně rychle a snadno proměnit v domácí wellness oázu. Model Classic má designový kryt v provedení alpská bílá.

Nájemníci ocení flexibilitu

Alternativou kompletního WC řešení je sedátko Geberit AquaClean Tuma určené pro dodatečnou montáž na stávající WC mísu. „Sedátko přináší flexibilitu, a to zejména podnájemníkům, kteří by si také chtěli dopřát toaletu s integrovanou sprchou,“ vysvětluje Christoph Behling. Sedátko ve verzi Comfort i Classic je vybaveno stejnými funkcemi jako kompletní řešení a lze ho dodatečně nainstalovat na různé WC mísy. Výhodou sedátka je jeho jednoduchá a bezproblémová instalace bez nutnosti větších stavebních úprav, což ocení zejména lidé bydlící v podnájmu. Sedátko s funkcí sprchy je rychlým a flexibilním řešením pro ty, kdo si chtějí dopřávat všech výhod očisty vodou i v přechodném bydlení.

Další informace a fotografie najdete na www.geberit.cz.
geberit AquaClean Tuma