GROHE Blue

Skvělé kuchyňské baterie s filtrovanou vodou

Voda je nejvíce fascinující ze všech prvků na naší planetě.
A vodní preference mohou být stejně individuální jako chuť v designu. S GROHE Blue se můžeme zaměřit přesně dle vašich chutí. Máte rádi vodu neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou? Filtrovanou přímo z armatury ve vaší vlastní kuchyni? Vaše přání je nám rozkazem.

  • Pro filtrovanou, chlazenou nebo vodu sycenou oxidem uhličitým, vyberte GROHE Blue Chilled & Sparkling.
  • GROHE Blue Chilled dodává filtrovanou a chlazenou vodu přímo z kohoutku kuchyně.
  • Čistý filtrační systém GROHE Blue je ideální pro ty, kteří mají rádi čerstvou, neperlivou vodu.
grohe blue
grohe blue
grohe blue
grohe blue

Filtrována, chlazená i perlivá…

GROHE Blue kombinuje vynikající design a inovativní technologie.
Vysoce výkonný filtr, chladič a oxid uhličitý dodají čistý chuťový zážitek – stejně snadno, jako podpora standardní kuchyňské montáže.

Teplota a intenzita proudění vody jsou upraveny jako obvykle pomocí ovládací páky šroubení, zatímco levý otočný knoflík s integrovaným displejem LED reguluje obsah uhlíku a kyselin filtrované a chlazené vody.

Ale možná také chcete, aby vaše baterie vyjádřily svou chuť v designu? Díky technologii GROHE, dostanete čtyři vynikající montážní konstrukce. Vyberte si mezi klasickou GROHE Blue s výtokem ve tvaru C a U, GROHE Blue K7 nebo GROHE Blue Minta.

GROHE Blue Mono

Pokud nechcete vzdát svého vyzkoušeného a ověřeného kuchyňského vybavení, ale přesto si chcete vychutnat jeho výhody, máme pro vás ještě další řešení v podobě „Mono“ verze.

Pilíř baterie Mono může být jednoduše instalován na vaší pracovní ploše v souladu s vaším stávajícím kuchyňským vybavením.

Co nejlepšího je na této baterii? Je navržena tak, aby plnění nádob, jako jsou karafy, bylo dětskou hrou – osvěžujícím, individuálním chuťovým zážitkem.

Nejcennější zdroj v nejbezpečnějších rukách

Voda je nejen světově nejcennější zdroj, ale také základem všech živých věcí. GROHE a BWT, přední evropští odborníci na vodu, představují bezpečnost, hygienu a nejvyšší standardy kvality. Spojili jsme znalosti našich dvou společností, abychom dodali zcela nový zážitek vody.

Filtruje vodu pomocí BWT technologií a pak ochlazuje až na pro vás ideální teplotu – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

grohe-blue-D10

Čistě věc vkusu. Věřte svým smyslům.

watertaste

Reprezentativní průzkum, který požádal spotřebitele ochutnat GROHE vodu včetně tři dalších minerálních vod a dospěl k závěru, že GROHE voda má lepší chuť… 73% dotázaných spotřebitelů ohodnotilo chuť vody GROHE jako „čerstvou“. Pouze 63% dotázaných posoudilo minerální vody, že mají svěží chuť.

Ale voda GROHE nemá jen skvělou chuť sama o sobě, tu mají také káva a čaj, ale voda GROHE má mnohem jemnější a intenzivnější chuť.
Dalším, velmi příjemným dominovým efektem filtračního systému GROHE je čas, který ušetříte, když si už nemusíte odstraňovat vodní kámen nebo železo ze své rychlovarné konvice či kávovaru tak často jako dříve.

GROHE Blue Konfigurátor

V několika jednoduchých krocích vám pomůžeme vybrat ten pravý GROHE systém přímo pro Vaši kuchyni.

grohe blue konfigurator
Další články o GROHE Blue »
Nová kuchyňská baterie GROHE Blue Minta (Zdroj: TZB-info.cz / Voda, kanalizace / Armatury pro vodovod)
Chutná voda přímo z kohoutku (Zdroj: PrimaŽena.cz)