GROHE Red

jednoduché – ekonomické – šetrné řešení

S unikátní kuchyňskou vodovodní baterií GROHE Red můžete všechny tyto potřeby vyřešit. Přímo z kohoutku a aniž byste museli čekat. Jednoduché. Ekonomické. Šetrné k životnímu prostředí.

Udělejte si chvilku a spočítejte si, kolikrát potřebujete v kuchyni vařící vodu.

  • ráno když si vaříte šálek čaje
  • během dne když potřebuje spařit rajčata k oblíbeným těstovinám
  • večer k vychutnání dobré kávy
  • když pláče Vaše dítě hladem a láhev na mléko není dosud sterilizovaná
red grohe

Tento seznam by mohl pokračovat dál a dál. S touto unikátní kuchyňskou vodovodní baterií můžete všechny tyto potřeby vyřešit. Přímo z kohoutku a aniž byste museli čekat. Jednoduché. Ekonomické. Šetrné k životnímu prostředí. Pokud od své baterie chcete víc než jen teplou a studenou vodu, vyberte si kuchyňskou baterii GROHE Red.

Nabízí více než běžná kuchyňská baterie a zavádí do Vaší kuchyně nové trendy, technologie a hlavně pohodlí. Na výběr jsou dvě velikosti baterií a dvě velikosti bojlerů, které lze navzájem libovolně kombinovat.

  • GROHE Red Duo / GROHE Red Mono
  • 4 litrový bojler / 8 litrový bojler

Větší model GROHE Red Duo nahrazuje standardní kuchyňské baterie a umožňuje čerpat vařící vodu (na obrázku kohoutek číslo 1) nebo klasickou – smíšenou vodu. (teplá / studená – na obrázku kohoutek číslo 2).

GROHE Red Konfigurátor

V minulosti až do teď jste pro bublající, vařící, 100°C teplou vodu potřebovali hrnec, nebo rychlovarnou konvici a dlouhé minuty čekání. Nyní máte možnost si jí napustit přímo z Vaší kuchyňské vodovodní baterie. V závislosti na konfiguraci budete mít k okamžité dispozici připravených vždy 3 až 6 litrů vroucí vody.

grohe-red-konfigurator

GROHE CoolTouch®

Technologie GROHE CoolTouch® izoluje baterii od vařící vody tak dobře, že se můžete dotknout výtoku bez rizika opaření. Je bezpečná dokonce i pro malé dětské ručičky, jejichž prstíky se rády dotýkají všech možných věcí. Naši inženýři našli řešení na dětskou zvědavost.

grohe-red-teplota

CERTIFIKÁT bezpečnosti

Dětská pojistka pomáhá zabránit dětem v náhodném nebo nechtěném spuštění horké vody. Integrovaný bezpečnostní mechanizmus byl nezávisle testován a certifikován. Certifikát »

A jak funguje dětská pojistka?

  1. Zatáhnout a držet
  2. Otočit

grohe red ovládání

grohe red baterie

GROHE Red se vyplatí

GROHE Red dokazuje, že pohodlí a ochrana životního prostředí se nemusí vždy vzájemně vylučovat. Na rozdíl od vody z rychlovarné konvice nebo vroucí vody na sporáku, s GROHE Red spotřebováváte vždy přesně jen tolik vody, kolik právě potřebujete. To šetří vodu, energii a tím pádem i životní prostředí a především i Vaše peníze.


Další články o GROHE Red »
Nové baterie ke dřezu v kuchyni: Některé uvaří vodu i svítí! (Zdroj: ProŽeny.cz)
Chutná voda přímo z kohoutku (Zdroj: PrimaŽena.cz)