Nejoblíbenější koupelny v ČR nyní v nabídce koupelnových studií Elements

Koupelnová studia Elements představují zbrusu novou generaci vzorkoven koupelnové a interiérové domovní techniky. Vedle širokého spektra umývadel, toalet, vodovodních armatur, sprchových koutů, van, obkladů a dlažeb nabízí také vnitřní interiérové dveře a kuchyně z produkce společnosti HANÁK Interiéry.

Naši pozornost dnes zaměříme především na koupelny. Důvod je zcela jednoduchý. Technická úroveň a pěkný design je dnes jedním ze základních pilířů komfortního a moderního bydlení.

A co byste rozhodně v interiérových a koupelnových studiích Elements neměli přehlédnout? Jednoznačně jsou to designově vyladěné koupelnové série, kdy hned čtyři z nich patří u zákazníků v české republice mezi nejvíce oblíbené.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOUPELNY »


Nejoblíbenější koupelny série Cape Cod

CAPE COD

Je určena zejména pro ty, kteří v koupelně ocení tvůrčí originalitu a nadčasovost. Umývadlo utváří jemné, extrémně tenké okraje, díky použití nového inovativního materiálu. Výsledkem je maximální elegance bez jakékoliv ztráty na kvalitě.


Nejoblíbenější koupelny série White

WHITE

White je velmi elegantní série s nadčasovým designem. Bílé keramické krytky v umyvadle a bidetu dělají z keramiky kompaktní jednolitý celek. Volně stojící vana z litého materiálu v lesklém provedení nádherně zapadá do celé koncepce.


Nejoblíbenější koupelny série Green

GREEN

Autoři se při návrhu designu inspirovali přírodou. Vyznačuje se plynulými oblouky a povrchem, který umožňuje přirozený tok vody, zabraňuje její stagnaci a zaručuje snadné čištění a maximální hygienu. Výška skříňky nijak nenarušuje elegantní tvar umyvadla.


Nejoblíbenější koupelny série Cono

CONO

Ztělesňuje novou rovnováhu mezi minimalismem a poezií. Zajímavostí této série je materiál, ze kterého je vyrobena. Jedná se o 100% recyklovatelný, opravitelný, neporézní Cristalplant®. Jeho sametový povrch je velmi příjemný a zároveň teplý na dotek.

Koupelna dneška je dnes bezesporu místem nejen každodenní hygieny, relaxace a odpočinku, ale také prostředím, které nás svým estetickým ztvárněním nabíjí novou energií. Uvažujete-li proto o nové koupelně, přijďte se poradit s odborníky do studií Elements. Vězte, že u nové koupelny platí ono okřídlené „Raději jednou vidět, než dvakrát slyšet“ hned několikrát.

Zdroj: www.tvstav.cz, Ivo Románek