Novinky-ELE-rimfree-s800px
NOVINKY

Novinky | Inovativní řešení Rimfree ® – závěsné WC bez splachovacího kruhu

Představujeme vám novinku značky KERAMAG WC Rimfree ® – ideálně čisté řešení pro vaše závěsné WC. Nový standard pro moderní koupelny, WC bez splachovacího kruhu, má optimální provedení splňující vysoké nároky na hygienu (například v nemocnicích a jiných zdravotnických a veřejných zařízeních).

Celý článek »


Novinky-ELE-xeno2-800px
NOVINKY

Novinky | Série XENO2 spojuje architektonicky jasnou formu se silou přírody

Představujeme vám novou koupelnovou sérii XENO2 silné značky KERAMAG Design. Série Xeno2 spojuje architektonicky jasné tvary se silou přírody. Na první pohled působí stroze. Při bližším prozkoumání emotivně a vzrušeně. Neobvyklý design keramiky překvapuje přísnou geometrií, ale zároveň plynulým tvarem vnitřního prostoru, který kopíruje formování materiálu po staletí tekoucí vodou.

Celý článek »


Novinky-ELE-laufen-800px
NOVINKY

Novinky | Kartell by LAUFEN – čisté emoce v koupelně

Koncept kompletní koupelny staví na ikonickém designu Kartell v tradiční kvalitě výrobce Laufen.
Designové prvky této moderní koupelnové kolekce jdou ruku v ruce s pestrobarevnými odstíny z celého světa. Na jedné straně Kartell – italský, kreativní, barvitý a ikonický. Rodinná firma, která vstoupila do historie designu a přinesla revoluci do bytového vybavení, kde již více než 60 let využívá komponenty z plastu.NOVINKY

Novinka | Nový Koncept Chrome od RAVAK je harmonicky sladěný do každého detailu

Koupelnový koncept RAVAK Chrome nabízí jednoduché a funkční linie uspořádané do uceleného řešení.
Je sladěný do každého detailu, a to jak funkčností jednotlivých součástí, tak jejich designem. Jeho jednotící prvek, tvar oválu, kterým se odlišuje od všech ostatních řešení na trhu, spojuje všechny součásti do variabilně použitelného setu.


Novinky-ELE-grohe-red-800px
NOVINKY

Novinka | GROHE Red ® – jednoduché – ekonomické – šetrné řešení

S unikátní kuchyňskou vodovodní baterií GROHE Red ® můžete všechny tyto potřeby vyřešit. Přímo z kohoutku a aniž byste museli čekat. Jednoduché. Ekonomické. Šetrné k životnímu prostředí.NOVINKY

Novinka | GROHE Blue ® – skvělé kuchyňské baterie s filtrovanou vodou

Voda je nejvíce fascinující ze všech prvků na naší planetě.
A vodní preference mohou být stejně individuální jako chuť v designu. S GROHE Blue ® se můžeme zaměřit přesně dle vašich chutí. Máte rádi vodu neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou? Filtrovanou přímo z armatury ve vaší vlastní kuchyni? Vaše přání je nám rozkazem.
Filtrována, chlazená i perlivá…

PRODUKTOVÉ NOVINKY »