Vodovodní baterie najdete také v Elements

Nejširší výběr vodovodních baterií ve zlínském koupelnovém studiu Elements

Kuchyně a koupelna patří k nejvyužívanějším místnostem každého bytu či domu. Zatímco kuchyni lze považovat za nejdůležitější pracovní prostor v domácnosti, koupelna je místem každodenní očisty a relaxace.

Význam baterií

Ani v jedné z těchto místností bychom se neobešli bez přívodu tekoucí pitné vody. Ten je nám zprostředkováván s pomocí vodovodních armatur – baterií. V koupelně i kuchyni patří vodovodní baterie k základnímu a nepostradatelnému vybavení. Mají důležitý vliv na dokonalý vzhled i funkci kuchyňského dřezu, v koupelně pak umývadla, sprchy i vany. Při jejich výběru je proto nanejvýš nutné dbát na jejich kvalitu, design a styl, který by měl dobře ladit s tvarem dřezu, umývadla, sprchy či vany, ale i ostatními doplňky v koupelně.

Rozdělení baterií

Vodovodní baterie se dělí jednoduše podle účelu svého využití. V kuchyni jsou instalovány dřezové baterie, v koupelně či na WC jsou to pak baterie umývadlové, sprchové, vanové a bidetové. Podle způsobu umístění pak máme baterie nástěnné, které se umísťují na obklad nad zařizovací předmět, stojánkové, které se instalují na zařizovací předmět nebo podomítkové, kdy je technická část baterie ukryta ve zdi a na povrch (většinou obklad) je vyvedena pouze páka baterie.

Elements nabízí vodovodní baterie všech typů a cenových relací

Široký sortiment kvalitních baterií všech typů a cenových relací nabízí koupelnové studio Elements ve Zlíně. Jak jsme zjistili od odborných pracovníků studia Elements, největší zájem dnes zákazníci jeví o stojánkové umývadlové a dřezové baterie, ať již pákové nebo kohoutkové. Méně časté řešení dnes představují nástěnné baterie. Výrobci baterií v současné době věnují jejich vzhledu a designu zcela mimořádnou pozornost. Baterie jsou nabízeny převážně v ucelených designových sériích, kdy pro instalaci baterií v jedné místnosti je možné koupit ve shodném designu umývadlovou, sprchovou, bidetovou i vanovou baterii.

CELÝ ČLÁNEK

vodovodní baterie Elements
vodovodní baterie Elements
vodovodní baterie Elements
Zdroj: www.tvstav.cz, Ivo Románek